راهنما خرید لباس زیر

راهنمای انتخاب لباس زیر بر اساس فرم بدن ! (همراه با عکس)

راهنمای انتخاب لباس زیر بر اساس فرم بدن

یک تغیر و یا یک انتخاب درست و آگاهانه، می تواند تغیر شگرفی در زندگی شما ایجاد کند. این تغیر، حتی در مواردی مانند؛ انتخاب لباس زیر؛ مناسب فرم بدن نیز می تواند باعث افزایش رضایت و اعتماد به نفس شما در مورد خودتان و اندامتان باشد. زمان خرید عینک و یا خرید لوازم آرایشی مانند پنکک یا سایه شما می دانید که چه رنگ و مدلی به صورت شما می آید. چرا که همیشه به این موضوعات توجه بسیاری نشان داده اید.

اما زمانی که حرف از لباس زیر می شود تعداد کمی از بانوان مطمئن هستند که، چه نوع لباس زیری مناسب اندام آنها است. با این که این انتخاب، یک تصمیم فردی است! ولی آگاه بودن از نوع بدن و انتخاب درست لباس زیر باعث می شود، هم احساس راحتی کنید هم اعتماد به نفس بیشتری بگیرید . انتخاب لباس زیر مناسب فرم بدن می تواند شما را شاد تر کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

 انواع مختلف فرم بدن برای انتخاب لباس:

لباس زیر مناسب فرم بدن

برای انتخاب بهتر و آگاهانه تر در انتخاب لباس زیر مناسب فرم بدن شما؛ ابتدا باید انواع فرم های بدن که در خرید لباس زیر مهم است را بدانید. توجه داشته باشید که هر کس مدل بدن متمایزی دارد اما حالت های استاندارد در شما و بسیاری از مردم مشترک است. شما تنها نیستید!. ابتدا فرم بدن خود را بشناسید؛ سپس لباس زیر چه از نوع شورت و چه سوتین مخصوص به خود را انتخاب کنید.

بدن هر شخصی طبق فرم آن؛ به درسته بندی های زیر تقسیم می شود، که می توانید بر اساس آن بهترین مدل لباس زیر را که متناسب با فرم بدن شما است انتخاب کنید . ما در اینجا بهترین حالت های ممکن را همراه با شکل برایتان شرح داده ایم تا شما در انتخاب لباس زیر مناسب خود، راحت تر و با خیال آسوده تر اقدام فرمایید.

انواع فرم بدن برای انتخاب لباس زیر مناسب؛

1.فرم بدن مثلثی شکل

فرم بدن مثلثی شکل که شامل خصوصیت لگن بزرگ و سینه های کوچک است
فرم بدن مثلثی که راس آن در بالای بدن قرار داد؛ خصوصیت فرم بدن های که پایین تنه بزرگ اما بالاتنه کوچکی دارند.

اگر لگن بزرگ و سینه های نسبتا کوچکی دارید و عرض باسن شما، از شانه هایتان بیشتر است؛ این یک فرم بدنی مثلثی ایجاد می کند. پس مدل بدن شما مثلثی است.

چه لباس زیری برای فرم بدن مثلثی مناسب است؟

هنگام انتخاب لباس زیر برای فرم بدن مثلثی؛ باید لباس هایی را انتخاب کرد که یک تعادل نسبی در اندام شما ایجاد کند. یک انتخاب ایده آل؛ می تواند لباس زیرهای توری باشند که؛ طرح های متنوع و زیبایی دارند. لباس زیر های توری برای افرادی با فرم بدن مثلثی، قسمت باسن را قاب می کنند و باعث می شوند سایر قسمت های بدن بدرخشند.

اگر فرم بدن شما مثلثی است، برای اینکه بین سایز باسن و سینه هایتان تعادل ایجاد کنید، از لباس زیر هایی مانند سوتین جک دار و سوتین افنجی ، بیشتر استفاده کنید تا خوش فرم تر شوید. شما می توانید شیک ترین مدل های سوتین جک دار و سوتین اسفنجی در این صفحات مشاهده و انتخاب و یا خریداری کنید.

2. فرم بدن ساعت شنی

فرم بدن ساعت شنی؛ قسمت باسن و سرشانه پهن اما در قسمت کمر باریک است
بدن ساعت شنی؛ ویژگی این فرم از بدن ها شامل شانه ها و باسن پهن شکل اما کمر و میان تنه باریک است

در مدل فرم بدن ساعت شنی ، عرض دو شانه و لگن یکسان و اندازه کمر باریک است. به همین دلیل اسم این نوع بدن را ساعت شنی گذاشته اند. در واقع در این مدل از بدن ها؛ میان تنه و قسمت کمر، باریک تر از پایین تنه و بالاتنه است. این نوع از فرم بدن؛ با هر نوع لباسی سازگار است و می توانید هر مدل لباسی استفاده کنید.

چه نوع لباس زیر هایی به بدن های با فرم ساعت شنی هماهنگ است؟

هر نوع لباس زیری به بدن های ساعت شنی می آید و به خوبی روی بدن می نشیند. می توانید هر آنچه می خواهید از کرست ، نیمتنه ها ، سوتین های توری ، پلانچ و.. هر آنچه دوست دارید را انتخاب کنید .چه شورت های پادار و یا چه شورت های فانتزی ! دست شما برای انتخاب باز است .اگر در مورد لباس زیر و ویژگی های ضروری آنها اطلاعات کافی ندارید؛ مقاله همه اطلاعات لازم و ضروری در مورد لباس زیر که باید بدانید، را مشاهده بفرمایید.

3.فرم بدن مستطیلی یا موزی

فرم بدن مستطیلی یا موزی؛ در این فرم از بدن ها بالاتنه و میان تنه و پایین تنه، تقریبا یک اندازه هستند
بدن مستطیلی یا موزی؛ بالاتنه، میان تنه، پایین تنه هم اندازه و هم راستا.

فرم بدن مستطیلی؛ به گونه ای است که هیچ نوع منحنی مشخصی ندارد. به همین دلیل؛ مهم است که لباس زیری را انتخاب کنید که کمر شما را باریکتر نشان دهد و کمر را به زیبایی تزئین کند.

چه مدل لباس زیر برای بدن های با فرم مستطیلی مناسبتر است!؟

کرست ها؛ بهترین انتخاب برای نوع بدن مستطیلی هستند ، چرا که کمر را جمع کرده و باعث می شوند که کمرتان باریک بنظر برسد و زمانی که لباس بر تن می کنید ، لباس حالت خوش فرم تری در تنتان می گیرد . شما همینطور می توانید از یک نوع لباس زیر عروسکی یا تدی استفاده کنید . با توجه به خصوصیت ویژه این فرم از بدن باید از لباس های استفاده کنید که میان تنه شما را باریکتر نشان دهد.

4. بدن گرد یا بیضی شکل

فرم بدن گرد یا بیضی؛میان تنه پهن تر از بالاتنه و پایین تنه
فرم بدن گرد یا بیضی شکل؛ شکل این نوع از مدل های بدن، بر عکس فرم بدن ساعت شنی، کمر پهن و سرشانه و باسن باریکی دارند.

نوع فرم بدن گرد می تواند با داشتن یک تنه و بالاتنه که از پهنا گسترده تر است ، همراه باشد. این نوع بدن برعکس فرم بدنی ساعت شنی، دور کمر پهنی دارد.

لباس زیر ایده آل برای بدن هایی با فرم گرد و بیضی شکل چیست؟

یک لباس زیر ایده آل برای فرم بدنی گرد یا بیضی شکل؛ باید به گونه ای باشد که بتواند بدن را متناسب تر نشان دهد. یک گزینه خوب می تواند شورت های گنی و سوتین های مینی مایزر باشد. این نوع لباس زیر ها با پنهان کردن ناحیه کمر و تعریف نیم تنه بدن شما را کاملاً قاب کند. گزینه دیگر می تواند شامل یک تدی باشد.

5. بدن مثلث وارونه یا سیب شکل

فرم بدن مثلث وارونه یا سیب شکل؛ شانه های پهن تر و میان تنه باریکتر
فرم بدن مثلث وارونه یا سیب شکل؛ در این نوع فرم بدن، شانه ها پهن تر پایین تنه هسند.

مثلث معکوس یک نام دیگر از فرم بدن مثلث وارونه است که؛ پهنای شانه ها و سینه ها نسبت به باسن و دور کمر، گسترده تر است.

 یکی از بهترین گزینه های لباس مناسب برای فرم بدن مثلث معکوس؛ شامل لباس زیر هالتر است که می تواند مقداری از حجم بدن شما را افزایش دهد. سایر گزینه ها می توانند شامل یک لباس زیر فانتزی باشد که به شما اجازه می دهد نیم تنه شما به صورت بی نقص با بدن ترکیب شود.

6. فرم های بدن قاشقی شکل

نوع بدن قاشقی تقریبا شبیه مثلث هست. در بردن های به شکل قاشقی ، باسن شما بزرگتر از نیم تنه یا بقیه بدن شما است و ممکن است ظاهری شبیه به “قفسه” داشته باشد. همچنین ممکن است مقداری از وزن را در بازوها و بالای ران خود داشته باشید.

بهترین انتخاب لباس مناسب فرم های بدنی قاشقی شکل؛ برای اینکه باسن شما کوچکتر دیده بشود و تناسب داشته باشد، استفاده از شورت های گنی است. این نوع شورت ها عرض باسن را کمتر و متناسب تر می کند.

کدام مدل لباس زیر را برای کدام فرم بدن انتخاب کنیم!؟

بدون شک هر خانمی در زمان انتخاب لباس زیر، سبک و الویت مدنظر خود را دارد. با این حال کسانی که گیج و سردرگم برای انتخاب لباس زیر مناسب برای خود هستند، خرید لباس زیر زنانه برای این دسته از افراد بسیار دشوار است. خبر خوب این است که انواع مختلفی از لباس زیر در بازار موجود است . ست شورت و سوتین زنانه ، سوتین مجلسی ، لباس زیر فانتزی ، سوتین های توری ، شورت زنانه شیک ، شورت های اسلیپ و…..که تنوع فراوانی دارند.

هر یک از آنها برای انواع مختلف فرم بدن (body shape) تولید شده است . برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید . مهم است که اول نوع بدن خود را بشناسید. آگاهی از نوع بدن می تواند عامل اساسی در انتخاب لباس زیر مناسب باشد.

نتیجه گیری کلی برای انتخاب بهترین مدل لباس زیر بر اساس فرم بدن شما

در حالی که اکثر ما از اندازه ها و اشکال مختلف بدن اطلاع داریم ، یافتن گزینه ای که بدن شما را کاملاً قاب کند می تواند کمی گیج کننده باشد. یافتن لباس زیر با توجه به نوع بدن می تواند کارآمدتر باشد ، زیرا این روش به شما کمک می کند تا چیز ارزشمندی پیدا کنید . اگر نگران هستید که آیا لباس زیر برای نوع بدن شما وجود دارد یا خیر ، جای نگرانی نیست. صنعت لباس زیر برای زنان مدت زیادی است که بصورت گسترده فعالیت می کند و انواع مختلفی از لباس زیر را بر اساس راحتی ، سبک و نیاز شما تولید کرده است.

شما در فروشگاه های معتبری مانند فروشگاه لباس زیر برند لباس سکرت می توانید بهترین و با کیفیت ترین مدل های لباس زیر را بر اساس فرم بدن خود خریداری بفرمایید. شما فقط کافی است نوع بدن خود را بشناسید و بر اساس آن بهترین نوع لباس زیر را برای خود انتخاب کنید.

اما همچنان به یاد داشته باشید ، لباس زیری که برای باشگاه استفاده می کنید یا برای مهمانی باید مناسب باشد. ما انواع سوتین و انواع شورت را شرح داده ایم که شما انتخاب راحتری داشته باشید. برای مثال چه جلسات تمرینی و چه برای لباس خواب باشد ، می توان تنوع زیادی از لباس زیر پنبه ای و اسپندکس وجود دارد که به شما کمک می کند تا در موقعیت های متفاوت از آنها استفاده کنید .بعضی از انواع حتی شامل ادغام مواد مختلف لباس برای نیازهای شماست. پیشنهاد می کنیم مجموعه اطلاعات مهمی که درباره لباس زیر باید بدانید را مطالعه بفرمایید تا در مورد بدن خود و لباس های زیر خود آگاهی بیشتری داشته باشید.

حرف آخر

راهنمای انتخاب لباس زیر بر اساس فرم بدن، برای زیباتر نشان دادن فرم بدن شما تهیه شده است. هر فرم بدنی داشته باشید ، فقط به یاد داشته باشید: شما زیباترین هستید. در هر حالت و هر صورتی شما زیباترین مخلوق خداوند هستید. بدون توجه به آنچه برخی ممکن است بخواهند به شما بگویند ، چیزی به عنوان شکل بدن “ایده آل” وجود ندارد. مهمترین چیز این است که شما خوشحال و سالم باشید. اگر در مورد بدن خود نگرانی دارید – از جمله احساس آن یا نحوه حرکت آن – با پزشک یا سایر ارائه دهنده خدمات بهداشتی صحبت کنید. مهم تر از زیبایی ، سلامتی شما است . انتخاب لباس زیر بر اساس فرم بدن میتواند به شما در زیبایی هرچه بیشتر کمک شایانی کند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “راهنمای انتخاب لباس زیر بر اساس فرم بدن ! (همراه با عکس)

  1. هستی گفت:

    عالی بود. من قبلا فکر میکردم میتونم هر مدل لباس زیری رو انتخاب کنم. فرم بدن من بر اساس عکس های مقاله ،فرم بدن گرد و دایره ای هستش . قبلا نمیدونستم چه مدل لباسی رو می تونم انتخاب کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.