راهنما خرید لباس خواب

لباس خواب فانتزی و کاستوم چیست؟ ویژگی ها، تفاوت ها

لباس خواب کاستوم و فانتزی چیست؟

نیاز انسان به زیبایی و راحتی حتی در شب و هنگام استراحت، موجب طراحی و تولید لباس های مخصوصی مانند لباس خواب فانتزی و لباس خواب کاستوم شد . سبک فانتزی و کاستوم در صنعت مد، در لباس زیر و لباس خواب هم وارد شد. سبک طراحی و تولید لباس فانتزی و کاستوم از زمان پیدایش لباس زیر و لباس های راحتی مخصوص شب وارد طراحی این مدل از لباس ها شد. اما در این مقاله این دو سبک لباس متمایز را برای شما همراه با عکس شرح داده ایم. شما پس از خواندن این مقاله تمام موارد لازم در مورد سبک و مدل انواع لباس زیر و لباس خواب های کاستوم و فانتزی را خواهید دانست و تفاوت ها و ویژگی های آن ها را از هم تشخیص خواهید داد.

لباس خواب کاستوم و فانتزی چیست! چرا سبک فانتزی و کاستوم؛ لباس خواب و لباس زیر به وجود آمد
سبک کاستوم و فانتزی در طراحی و دوخت لباس خواب و لباس زیر ریشه در صنعت مد دارد.

لباس خواب کاستوم چیست؟

کاستوم (Costume) در لغت به معنای سفارشی و شخصی بودن است که می تواند بیانگر خاص بودن یک چیز باشد. کاستوم؛ سبکی از طراحی در صعنت مد است که برای طراحی های اختصاصی و منحصر به فرد پوشاکی مانند لباس خواب و لباس زیر ، ابداع شد.

زمانی که در رابطه با لباس خواب کاستوم صحبت می شود، می توانید مدل های را تصور کنید که، بیانگر معنی خاصی باشند. به عنوان مثال؛ لباس خواب پرستاری یا لباس خواب پلیسی نمونه های از لباس خواب کاستوم هستند که با داشتن فرم مشخص می توانند جذابیت ویژه ای به اندام شما بدهند.

برای دیدن شیک ترین مدل های لباس خواب کاستوم و بهترین مدل های لباس زیر کاستوم به این صفحات مراجعه بفرمایید.

لباس خواب کاستوم؛ در مدل های خاصی محدود نمی شود و شما می توانید طرح های زیادی را خریداری نماید. به بیان دیگر هر لباس خوابی که نماد یک چیز باشد را، لباس خواب کاستوم می گویند و شما می توانید بر اساس سلیقه مدل های مختلف آن را خریداری نمایید. این مطلب دقیقا در مورد لباس زیر کاستوم هم صادق است.

لباس های پرنسسی، فضانوری، طرحی از انواع حیوانات ملوس و…از دسته لباس های کاستوم به حساب می آیند. این مدل از لباس خواب ها، در سایز بندی و رنگ بندی مختلف مختلف تولید می شود. محدودیت سنی و جنسی ندارد و در طرح های متفاوت عرضه می شود.

نمونه ای شیکترین مدل لباس خواب زنانه کاستوم
انواع لباس خواب کاستوم زنانه که در جنس ساتن ابریشم وجود دارد

چرا مردان لباس خواب کاستوم را دوست دارند؟

لباس خواب کاستوم در دسته لباس های سفارشی قرار دارند و معمولا بیانگر یک شخصیت هستند. خانم ها و آقایان می توانند با پوشیدن لباس کاستوم در قالب شخصیت های مختلف قرار بگیرند و رفتار های متفاوتی داشته باشند. داشتن روابط متفاوت، تاثیر زیادی در بهبود رابطه زناشویی دارد. به همین دلیل، آقایان علاقه زیادی به لباس خواب کاستوم دارند.

ربدوشامبر-مردانه-لباس-سکرت-Victoria995
لباس خواب کاستوم هم برای مردانه و هم زنانه طراحی و تولید می شوند

لباس خواب کاستوم؛ به دلیل تنوع، زیبایی، کاراکترهای متفاوت، رفع نواقص اندام، از دلایل محبوبیت این مدل لباس ها نزد مردان است.

علاوه بر مورد عنوان شده، طراحی لباس های کاستوم، بسیار زیبا و دلربا هستند و می توانند نواقص اندامی زیاد را برطرف نمایند. همین امر از دیگر دلایل محبوبیت این مدل از لباس های خواب است.

چرا لباس خواب پرستاری، محبوب ترین مدل لباس کاستوم است؟

لباس خواب کاستوم پرستاری؛ از طرفداران زیادی نزد خریداران لباس خواب، برخوردار است
لباس خواب پرستاری کاستوم ، یکی از محبوب ترین لباس خواب ها برای مردان است

فرم شیک و دلربای لباس خواب پرستاری، سبب شده که جز محبوب ترین مدل های لباس خواب کاستوم باشد. این لباس با داشتن رنگ فوق العاده جذاب، متناسب با تمام رنگ پوست ها است. طراحی بی نظیر این لباس با داشتن فرم یک تکیه و دو تیکه، تنوع لباس خواب شما را افزایش می دهد.

معمولا طرح و رنگ لباس خواب پرستاری در دو رنگ قرمز و سفید خلاصه می شود، که این دو رنگ در دسته محرک های جنسی قرار دارند. این مسایل، می تواند توجه پارنتر شما را جلب نماید.

مشخصات لباس خواب پرستاری

دامن کوتاه و فرفری با سوتین خوش فرم در ترکیب رنگ قرمز و سفید جذابیت خاصی به اندام خانم ها می دهد. البته این تمام دیزاین لباس نیست، چرا که در طراحی این لباس از شورت های لامبادا استفاده شده است. می توان با ست کردن آن به همراه سوتین تنوع لباس های خواب خود را افزلیش دهید.

وجود دو تور سفید رنگ که با دو پاپیون قرمز دیزاین شده و روی ران قرار می گیرند در کنار کلاه پرستاری از دیگر دلایل محبوبیت و جذابیت لباس خواب کاستوم پرستاری هستند.

لباس خواب پرستاری یا فانتزی، کدام بهتر! کدام بد تر!؟!

در پاسخ به این سوال می توان سلیقه خانم ها را دخیل دانست. لباس خواب پرستاری و فانتزی به نوبه خود جذابیت های خاصی دارند و به خوبی می توانند نظر خانم ها را به خود جلب نمایند، که در نهایت یکی از این دو مدل انتخاب می شوند.

در برخی مواقع نیز، خانم ها نمی توانند از خیر زیبایی های هر دو بگذرند و با خرید هر دو مدل تنوع بیشتری به کمد لباس های خود می دهند.

در توضیح بهتر بودن لباس خواب پرستاری یا فانتزی؛ می توان با در نظر گرفتن مدل های هریک و ویژگی های خاص آن ها این گونه عنوان نمود که، لباس خواب پرستاری با داشتن فرم خاص و سفارشی، به سادگی می تواند توجه خانم ها را به خود جلب نماید، چرا که در طراحی آن از رنگ های محرک و طرح آنتیک استفاده شده است.

لباس خواب فانتزی نیز می تواند استایل شیک و خاصی به شما بدهد. این لباس با داشتن تنوع رنگی بالا امکان استفاده و خرید را برای همه خانم ها با هر رنگ پوستی فراهم می نماید. در طراحی ست های فانتزی از مدل های مختلفی استفاده می شود که این مورد می تواند دست خانم ها را برای داشتن لباس های خواب متنوع باز می گذارد.

نحوه خرید اینترنتی لباس کاستوم مردانه و زنانه

در تکمیل توضیحات بالا لازم به ذکر است که لباس خواب کاستوم تنها مختص خانم ها نیست و آقایان نیز می توانند از مدل های مختلف آن با طرح و رنگ متفاوت استفاده نمایند. طرح هایی از لباس بتمن، سوپر من، لباس فوتبالیست ها و… از نمونه های لباس خواب کاستوم مردانه هستند و آقایان می توانند لباس های خود را هماهنگ با لباس همسر انتخاب کنند.

برای خرید این مدل از لباس خواب ها، می توانید از روش های متفاوتی استفاده نمایید که خرید اینترنتی یکی از موثر و بهترین راه های مذکور می باشد.

چرا که تنوع طرح و رنگ در سایت های اینترنتی به نسبت بازار های سنتی بیشتر است و شما می توانید ابتدا با دقت تمامی مدل ها را بررسی، با نکات و ویژگی های هر یک آشنا و در نهایت مدل مورد نظر راخریداری نمایید.

برا این کار می توانید ابتدا یکی از سایت های معتبر فروش لباس خواب را انتخاب نمایید و سپس به دنبال محصول مورد نظر خود باشید. فروشگاه اینترنی لباس سکرت به عنوان یکی از معتبر ترین سایت های فروش لباس زیر، با داشتن تنوع بالای محصول، شرایطی را برای شما فراهم می کند که محصولاتی با کیفیت را در قیمت ها مناسب خریداری نمایید.

چرا لباس خواب ساتن، بهترین نوع لباس خواب است؟

از مهم ترین مواردی که تاثیر زیادی در انتخاب لباس خواب دارد، جنس آن است. استفاده از پارچه های مختلف تنها با هدف جلب رضات مشتریان صورت می گیرد، چرا که معمولا افراد با پارچه های متفاوت احساس راحتی دارند از همین رو طراحان سعی دارند با به کارگیری پارچه های مختلف توجه خریداران را به خود جلب نمایند.

در این بین پارچه ساتن ابریشم با الیاف و بافت لطیف و نرم تجربه یک خواب راحت را برای شما فراهم می نماید. در طراحی برخی لباس های خواب از پارچه های ساتن سیلک و ساتن ابریشم استفاده می کنند که به زیبایی هر چه تمام تر بر روی اندام جای می گیرند و زیبایی خاصی به اندام شما می دهند.

ساتن ابریشم با داشتن الیاف لطیف به زیبایی بر روی اندام قرار می گیرد و در زمان خواب، لطافت را به پوست شما هدیه می دهد.ابریشم مانند یک دماسنج عمل می کند و در زمان پوشش به نحوی تعادل دمای بدن شما را تنظیم می نماید. همین امر سبب شده که لباس خواب ابریشمی زنانه و لباس خواب مردانه ساتن ابریشم، به عنوان بهترین نوع لباس خواب معرفی شوند.

ست خواب فانتزی عروس چگونه است؟

از مهم ترین خرید هایی که عروس خانم ها باید پیش از عروسی انجام دهند، خرید لباس خواب مناسب و زیبا است. ست خواب فانتزی عروس یکی از مهم ترین مواردی است که طراحان بزرگ لباس خواب، به صورت ویژه، روی آن مانور می دهند و سعی دارند با ارائه مدل های فانتزی و عروسکی زیبا توجه عروس خانم ها را به خود جلب نمایند.

شیک ترین اکسسوری خواب برای عروس و داماد

رنگ مناسب لباس خواب عروس

معمولا رنگ ست خواب فانتزی عروس از ترکیبات روشنی هستند که می تواند زیبایی و جلوه خاصی به اندام بانوان بدهد.

بهترین لباس خواب عروس چه ویژگی هایی دارد؟

البته گفتنی است که ست خواب فانتزی عروس در رنگ بندی متنوع طراحی و تولید می شود. خانم ها می توانند نمونه های متفاوت آن را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب و خریداری نمایند.

بهترین جنس لباس خواب عروس چیست؟

جنس ست خواب فانتزی عروس نیز بسیار منحصر به فرد است. معمولا از ساتن ابریشم یا دانتل های مرغوب تهیه می شوند. این اجناس می تواند لطافت خاصی به پوست خانم ها هدیه بدهند. به علاوه با داشتن الیاف براق و زیبا در طراحی های مختلف استایل جذابی را به ارمغان می آورند.

ست خواب فانتزی فاق باز چیست؟

خواسته های متنوع خانم ها در سال های اخیر سبب ایجاد تغیرات چشمگیر در طراحی ست های لباس خواب شده است. به همین دلیل شاهد مدل های متنوعی هستید که در ابتدا کمی عجیب و جالب به نظر می آیند.

مدل های متفاوتی مثل فانتزی، عروسکی، کلاسیک، کاستوم و… از دسته طراحی های جدید لباس های خواب هستند که جلوه و نمای ویژه ای به استایل خانم ها می دهند. به علاوه می تواند در روابط آن ها با پارتنرشان تاثیرات زیادی داشته باشد.

ست خواب فانتزی فاق باز، از آن دسته لباس های خواب است که ورود پرسر و صدایی به دنیای طراحی و مد داشته و با داشتن فرم جالب و جذاب، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است. شورت های فاق باز، بنا بر نامی که دارند جلوی بازی دارند و که سبب ایجاد جاذبه های جنسی برای آقایان هستند و معمولا با داشتن فرم آنتیک و خاص فرم خیره کننده ای دارند.

با وجود مدل محرک و جذاب، این ست در رنگ بندی های مختلف به بازار عرضه می شوند. همانطور که پیش تر عنوان نمودیم رنگ ها می توانند جلوه و نمای خاصی به استایل خانم ها بدهند. گفتنی است که می توانید این لباس را به صورت ست و یا تکی خریداری نماید که معمولا فرم آن ها تنها برای جلب توجه می باشد و نمی توان مورد استفاده روزانه قرار بگیرند.

لباس لاتکس چیست؟

یکی دیگر از مدل های متفاوت لباس خواب، لباس لاتکس است که می تواند جلوه و نمای ویژه ای به اندام خانم ها بدهد. از دلایل جذابیت این مدل می توان به الیاف براق و نایلونی آن اشاره کرد.

لباس لاتکس با داشتن فرم بسیار شیک و جذاب به خوبی متناسب با آناتومی بدن طراحی می شوند و می تواند اندام را به زیبایی به نمایش بگذارد.

در طراحی این لباس ها از پارچه لاتکس با رنگ بندی متفاوت استفاده می شود که معمولا ست های قرمز و مشکی نمای جذابی به استایل خانم ها می دهد. لباس لاتکس می تواند زیر مجموعه لباس های کاستوم باشد و برای طراحی برخی مدل ها مورد استفاده قرار بگیرند.

گفتنی است که پارچه لاتکس با داشتن الیاف براق حالت کشسانی کم به خوبی اندام را در بر میگیرد و به همین دلیل در زمان پوشیدن فرم بسیار شیک و خواستنی برای خانم ها به ارمغان می آورند.

لباس خواب فانتزی کاستوم! خوب یا بد!؟

خرید لباس خواب همانند سایر لباس های دیگر از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که علاوه بر زیبایی و جذابیت، تضمین کننده خواب شما هستند. در این میان برخی لباس های خواب تنها جنبه تزئینی دارند و معمولا به عنوان محرک های جنسی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای طراحی های ویژه و خاص هستند.

اهمیت وجود لباس خواب در روابط زناشویی سبب طراحی مدل های متفاوت همچون کاستوم شده که با داشتن مدل های سفارشی می تواند با جلب توجه همسران سبب بهبود روابط و رضایت بخشی بیشتر شود. علاوه بر این لباس های کاستوم می تواند حس جالبی را برای شما به ارمغان آورد و با پوشیدن آن ها خود را در نقش شخصیت ها مختلف قرار دهید، همین دلایل تاثیرات زیادی در اهمیت خرید لباس کاستوم دارد.

چرا رنگ قرمز محبوب ترین رنگ در ست خواب است؟

بلوز وشلوار زنانه مدل victoria656
خرید اینترنتی بلوز وشلوار زنانه مدل victoria656 بلوز و شلوار لباس خواب مدل ویکتوریاسکرت | کارخانه تولید لباس خواب زنانه از پارچه ساتن سیلک

با وجود این که انسان در زمان خواب به آرامش و امنیت نیاز دارد، پس لازم است در ترکیبات لباس و ست های خواب از رنگ هایی استفاده شود که بتواند باعث کاهش استرس شوند و در نهایت با آرامش در خواب شود.

اما بر خلاف توضیحات عنوان شده، رنگ قرمز با داشتن تناژ هیجان انگیز یک انتخاب محبوب و ایده آل برای لباس خواب است و تاثیر زیادی در افزایش محرک های جنسی دارد. همین امر سبب شده که از رنگ قرمز با عنوان رنگ عشق یاد کنند و معمولا در انتخاب ست های خواب به عنوان محبوب ترین رنگ باشد.

محبوب ترین رنگ در انتخاب لباس کاستوم و فانتزی چیست؟

رنگ ها تاثیرات زیادی در روح و روان افراد دارند و می توانند تا حد زیادی تنش های روحی را کاهش دهند، به همین دلیل طراحان بزرگ مد و لباس سعی دارند با به کارگیری رنگ های مختلف در تولید لباس های خواب تا حد زیادی در بهبود حالات درونی افراد نقش موثر داشته باشند.

استفاده از رنگ ها در تولید لباس خواب کاستوم بنا به شخصیت لباس صورت می پذیرد و معمولا ترکیب رنگ لباس ها مشخص می باشند مگر اینکه افراد تقاضای تغیر رنگ داشته باشند.

این روال در طراحی لباس های خواب فانتزی نیز صدق می کند و معمولا از ترکیب های رنگی جذاب استفاده می شود. البته همانطور که شاهد تنوع رنگی این محصولات در بازار هستید رنگ هایی مانند قرمز، مشکی، سفید، صورتی، طلایی و.. با تناژ خاص انتخاب ایده آلی هستند و معمولا فروش بیشتری نسبت به سایر رنگ های دیگر دارند.

در نتیجه گیری کلی می توان این گونه عنوان کرد که در سال های اخیر طراحی و دیزاین لباس خواب جنبه ویژه ای به خود گرفته و دیگر برای راحتی در خواب مورد استفاده قرار نمی گیرند. همین امر سبب طراحی و تولید محصولات و مدل های متنوع مانند فانتزی، کاستوم، عروسکی و.. شده است و شما می توانید نمونه های مختلف آن را در رنگ بندی های متنوع خریداری نمایید. شما می توانید برای داشتن اطلاعات لازم در مورد لباس خواب و همه چیز که باید بدانید در مورد لباس زیر به این صفحات مراجعه بفرمایید.

شما چه فکر می کنید؟ نظر شما در مورد لباس خواب کاستوم چیست؟

3 دیدگاه در “لباس خواب فانتزی و کاستوم چیست؟ ویژگی ها، تفاوت ها

 1. شقایق گفت:

  لباس خواب کاستوم و فانتزی کلا بدرد نمیخوره من از اینستا لباس خواب کاستوم گرفتم و صرفا پلاستیک زباله تحویل دادند حتی یکبار مصرف هم نبود

  1. lebassecret گفت:

   شقایق عزیز تهیه لباس خواب کاستوم مناسب و با کیفیت بسیار سخت است . در بازار نمونه های بسیار بی کیفیت این محصول به وفور یافت می شود و متاسفانه حتی یک بار مصرف هم نیستند و استفاده از محصولات بی کیفیت باعث ایجاد حساسیت در خانم ها می شود.

 2. نسیم گفت:

  من عاشق لباس خواب کاستوم بودم ولی چندبار عفونت گرفتم دیگه دکتر زنان زایمان بهم توصیه کرد از اون ها استفاده نکنم بهداشتی نیستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.