راهنما خرید لباس زیر

تاثیر فرم بدن در خرید و انتخاب لباس زیر مردانه

انتخاب لباس زیر مردانه متناسب با فرم بدن

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

لباس زیر مردانه ، پوشاکی مهم و ضروری است که همه از آن استفاده می کنند. هر مردی مانند شما احتمالا یکی از این مدل های لباس زیر را پوشیده است:

 • مدل مردانه Boxers
 • مدل لباس زیر Briefs
 • مدل زیرپوش مردانه Boxer briefs
 • مدل Trunks

اما آیا میدانید که لباس زیر مردانه مناسب را انتخاب کرده و پوشیده اید یا خیر؟ این مسئله بسیار مهم است.

آیا میدانید چه مدل لباس زیر مردانه ای مناسب فرم بدن شما است؟!

بعضی از مدل های مردانه، برای بدن شما (و افزایش اعتماد به نفس شما) بسیار بهتر از بقیه هستند . مهم است بدانید که فیزیک بدن مردانه شما به چه شکلی است و چه مدلی از شورت یا زیرپوش مردان برای شما بهتر است.

تاریخچه لباس زیر مردانه

به نظر می رسد از نظر تکنیکال ، استفاده از لباس زیر مردانه از انسان های اولیه و استفاده از برگ به جای پارچه های ابریشمی بود. به مرور زمان مردان پارچه های که دور کمر خود می پیچیدند را پایین تر آوردند تا هم نواحی خصوصی خود را بپوشانند و هم تمیز کردن این تکه لباس برایشان راحت بود . به این گونه بود که کم کم لباس زیر مردانه به وجود آمد و بعد ها پا در عرصه مد گذاشت .

در دهه 1930 میلادی لباس زیر های مردانه مدرن اختراع شد (بر اساس Coopers Inc). در این سال برای اولین بار زیرپوش مردانه به فروش رسید. این مدل لباس زیر پادار نبود و دارای شکل Y بود.

اولین لباس زیر مردانه
این شرکت نام این سبک را “جوکی” گذاشت. این نام بعداً به نام Coppers Inc تبدیل شد ، شرکتی است که امروزه از آن با عنوان جوکی می شناسیم.

این مدل لباس زیر در آن زمان بسیار محبوب شد و حتی جکی برای ان ساختند که می گفت (از مردانگیت حمایت کن). در سال 1938 ، لباس زیر با نرخ 3000 جفت در هفته در انگلیس به فروش می رسید.

در دهه 1970 لباسهای زیر مردانه به عنوان یک کالای “مد” تبلیغ می شد. راحتی و دوام به نفع جذابیت جنسی از ملاک های انتخاب بیرون رفت. مارک های سطح بالا مانند Calvin Klein ، Armani & Hugo Boss فروش لباس زیر را با قیمت بالا آغاز کردند و این روند امروز نیز ادامه دارد.

چرا انتخاب لباس زیر مردانه برای شما باید مهم باشد!؟

وقتی به لباس زیر فکر می کنیم. می دانیم که این لباس، زیر لباس های دیگر ما پوشیده شده است. از دید عموم پنهان است. تمام روز. بنابراین آیا انتخاب لباس زیر مردانه شما مهم است؟

بله

لباس زیر به شما کمک فراوانی می کند، چه در پشت میز کار خود نشسته باشید ، چه در راه رفتن با سرعت در ایستگاه مترو قدم بزنید و چه فقط در خانه تنبلی کنید. برای شما و سلامتی شما مهم است که زیرپوش شما از نوع با کیفیت باشد یا لباس زیرهایی بدون کیفیت اما ارزان.

چرا مردان از شورت استفاده می کنند؟ لباس زیر با کیفیت مردانه، چه فایده ای دارد؟

 • مایعات یا عرق بدن را از بین فاق جذب می کند
 • شلوار خود را از داخل تمیز نگه می دارد
 • پشتیبانی از دستگاه تناسلی شما ، راحت نگه داشتن آنها در طول روز
 • اصطکاک بین دستگاه تناسلی و لباس شما را کاهش می دهد (بهترین مارک های لباس زیر به لطف پارچه می توانند از ایجاد پارگی در قسمت فاق جلوگیری کنند)
 • دما را در قسمت پایین بدن تنظیم می کند

اما این تنها تصمیمی نیست که با آن روبرو هستید. نوع یا سبک لباس زیر مردانه نیز وجود دارد که می تواند زندگی روزمره شما را تحت تأثیر قرار دهد.

انتخاب شما می تواند اعتماد به نفس شما ، عملکرد شما در محل کار را بهبود بخشد و باعث می شود که شریک زندگی شما بیشتر به سمت شما جذب شود!

چه نوع لباس زیر برای مردان مناسب است؟

در اینجا مقایسه 5 نوع لباس زیر و انواع مناسب بدن آنها را مشاهده می کنید. طبق جدول موجود در این عکس می توانید لباس زیر مناسب با فرم بدن خود را انتخاب و یا مشاهده بفرمایید.

انتخاب لباس زیر مردانه متناسب با فرم بدن
طبق این عکس می توانید فرم بدن مردانه خود را تشخیص داده و لباس زیر متناسب با فرم بدن خود را انتخاب و خریداری بفرمایید.

انواع مدل لباس زیر مردانه :

در اینجا چهار نوع از شورت های مردانه را همراه با تصویر برایتان شرح داده ایم.

1. شورت مردانه مدل Briefs یا مختصر:

مناسب برای فرم بدن های : لاغر ، مناسب و ماهیچه ای

شورت مردانه briefs

این نوع لباس زیر است که همه می شناسند.

briefs یا شورت مختصر، را معمولاً با خصوصیت تنگ و سفید می شناسند (اگرچه فقط به رنگ سفید نیستند) زیرا تنگی از ویژگی های خاص این مدل از لباس زیر مردانه است. شورت briefs به طور معمول یک کمربند الاستیک و تقریباً 5 اینچ پارچه دارند که ران های فوقانی را می پوشاند.

شورت های مردانه briefs بسیار تنگ و محکم هستند. اکثرا به شکل Y بوده و از اندام شما به خوبی پشتیبانی می کند.

اگر بدن زیبا و خوش فرمی دارید ، یک دست از این نوع شورت های مردانه به شما امکان می دهد همه چیز را به جز آنچه که باید پنهان شود ، به نمایش بگذارید. حتی مردان لاغر نیز می توانند با استفاده از این نوع شورت ها ، اندام خود را زیباتر جلوه دهند.

اما برای مردان بزرگتر یا مردانی با لگن پهن ، شورت های briefs ممکن است توجه بیشتری به وزن یا اندازه لگن شما را در پی داشته باشد. این مدل لباس زیر مردانه برای افرادی مناسب تر است که اندام باریک و یا فیتنس دارند .

2. شورت مردانه مدل Trunks 

مناسب با فرم بدن : مردان لاغر ، متناسب ، عضلانی و باسن پهن

شورت مردانه مدل Trunks

این مدل لباس زیر مردانه کاملا شبیه به شورت های شنا است. این شورت ها به صورت پادار طراحی و تولید می شوند و شاید در نگاه اول تفاوتی بین این مدل شورت مردانه و شورت های شنای مردانه را متوجه نشوید. این سبک از لباس زیر مردانه می تواند پوشش خوبی به اندام های شما بدهد .

3. لباس زیر مردانه مدل Boxer Briefs

مناسب برای تمام فرم بدن های مردانه

sheath-boxer-briefs

این سبک ترکیبی مناسب شورت مردانه (به لطف لیکرا یا الیاف مخصوصی که به پارچه قابل کشش اضافه شده است) با شکل بوکسورهای مردانه ترکیب شده است.

در این مدل از لباس زیر مردانه شما و اندام های شما بسیار راحت هستند. این شورت ها پوشش کاملی را به شما می دهند و حتی ران ها شما را نیز می پوشانند. هرچند که از سبک لباس زیر مردانه Boxer Briefs می توانید برای تمام فرم های بدن مردانه استفاده کنید اما پیشنهاد می کنیم مردان با ران هایی متوسط و نه بزرگ از آن بهره بگیرند. همچنین این نوع لباس زیر بهترین مدل شورت برای ورزشکاران مرد است.

4. شورت مردانه مدل بوکسور (Boxers)

مناسب برای فرم بدن های : کمر بزرگ، باسن پهن و ماهیچه ای

mens underwear boxers

این مدل از لباس زیر مردانه یعنی شورت های بوکسوری ، بسیار راحت و آزاد است و به شما کمک می کند آزادانه و بدون محدودیت به فعالیت های روزانه خود بپردازید.

شورت های بوکس به گونه ای طراحی شده اند که به بوکسورهای حرفه ای راحتی و آزادی حرکت کافی در حین مبارزه را می دهند. آنها گشاد نبودند اما کمی از رانهای صاحب آن پهن تر بودند.

فراموش نکنیم که ران ها و پاهای ورزشکاران نسبت به یک فرد متوسط بزرگتر است (از آنجا که آنها تمرینات و دویدن زیادی را انجام می دهند – حتی در داخل یک حلقه بوکس). بنابراین اگر امروز بوکسورهای مردان را بررسی کنیم ، آنها برای هر پسری که قاب ضخیم یا پاهای “مرغی و باریک” ندارد ، عالی هستند.

بوکسورها فاقد دهانه کشسان پا هستند که به منظور نزدیک ماندن به پوست باشد. این بدان معناست که آنها می توانند پایین تنه شما را بزرگتر نشان دهند . اما این مسئله برای مردان متناسب یا دارای عضلات کامل و به طور کلی مردان بزرگتر نگران کننده نیست.

آیا پسربچه ها هم باید از لباس زیر استفاده کنند؟!

در نهایت ، این سوالی است که باید خودتان پاسخ دهید. این سبکی از لباس زیر مردانه است که به نظر می رسد برای مردان فوق العاده متناسب و عضلانی جذاب است. شما در این مورد مختار هستید . جواب این سوال به سبک زندگی و عادت های شما و همچنین فرهنگ غالب به شهر شما بستگی دارد. در بسیاری از جوامع عرف است که کودکان پسر باید حتما از لباس زیر مردانه استفاده کنند.

همانطور که در قسمت بالا گفته شد لباس زیر مردانه خاصیت های زیادی دارد که بنا بر آن توصیه می شود که بجای کماندویی بودن مردان ( بدون لباس زیر بودن ) از زیرپوش های مردانه استفاده کنند .

منبع: realmenrealstyle.com

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “تاثیر فرم بدن در خرید و انتخاب لباس زیر مردانه

 1. روزبه وحدت گفت:

  چه جالب ! فکر می کردم لباس زیر مردانه مد و این چیزا نداره و هرچی بود می تونی بپوشی! فکر نمیکردم باید طبق فرم بدنت انتخاب کنی تا خوش فرم تر نشون داده بشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.