راهنما خرید لباس زیر, همه چیز درباره لباس زیر که باید بدانید

شورت بارداری! مهمترین خصوصیات شورت مناسب دوران باردای

شورت بارداری! انواع آن و خصوصیات شورت حاملگی

در دوران بارداری، شکل بدن شما بطور چشم گیری تغییر می کند. به طور طبیعی شما انتظار دارید شکمتان رشد کند، اما همزمان باسن شما نیز رشد زیادی خواهد داشت. این نشان می دهد که شما به شورت بارداری نیاز دارید. خبر خوب این است که شورت های ویژه بارداری، در تنوع مختلف در بازار موجود هستند. در زمان انتخاب شورت دوران بارداری مهم است که آرامش و راحتی خود را در الویت قرار دهید.

مهم است که شما در زمان بارداری، حداقل 2 الی 3 عدد شورت مخصوص حاملگی داشته باشید؛ سعی کنید لباس زیری را انتخاب کنید که پوشش دهی کامل داشته باشد تا بعد از دوران زایمان نیز بتوانید از آنها استفاده کنید. ما در اینجا به انواع شورت بارداری، ویژگی ها، فواید و مهم ترین فاکتورها در انتخاب لباس زیر مخصوص حاملگی پرداختیم پس تا انتها ما را همراهی کنید.

چرا به شورت بارداری نیاز دارید؟

بانوان باردار برای راحتی و آسایش خود در دوران حاملگی به شورت های بارداری نیاز دارند
شورت بارداری؛ مخصوص بانوان باردار با ویزگی های منحصر به فرد برای این افراد

شورت مخصوص حاملگی؛ متناسب با برجستگی اندام های شما طراحی شده است. این لباس زیر ویژه، بهتر از شورت های معمولی در جای خود باقی می مانند و در نتیجه احساس راحتی می کنید. حتی اگر شورت روزمره شما هنوز مناسب باشد، با رشد باسن احتمالاً کشیده می شود؛ بنابراین باعث فشار بر روی جنین خواهد شد . همینطور شما به دلیل تنگی لباس زیر، احساس ناراحتی خواهید کرد. پس داشتن شورت حاملگی در این دوران امری لازم و ضروری است. این نوع از لباس زیر های بانوان برای راحتی شما و فرزندتان در زمان حاملگی طراحی و تولید شده اند.

شورت های بارداری چه فرقی با شورت های عادی و روزمره دارند؟

پارچه های شورت حاملگی با پشتیبانی و کشش اضافی طراحی شده اند تا با افزایش وزن، در این دوران احساس راحتی کنید و به شما فضای تنفس می دهد.

کش کمری این نوع شورت ها، به گونه ای طراحی شده اند که ردی از خود بر کمر شما ایجاد نکنند و بر بخش شکم کوچکتر فشاری نیاید.

با بزرگ شدن شکم و باسن شما این نوع از شورت ها نیز کشش پیدا می کنند و متناسب با اندام شما می شوند، اما شورت های معمولی که قبل از دوران بارداری استفاده می کردید این ویژگی را نداشته و با استفاده آن در دوران حاملگی احساس نارضایتی و آزار خواهید کرد.

انواع مدل شورت بارداری

شورت های بارداری در دو نوع متفاوت در بازار موجود هستند، که در طرح و رنگ های جذابی طراحی شده اند که شامل این موارد است؛

نمونه از شورت بارداری بالای ناف
این شورت با تغیر سایز بانوان باردار خود نیز تغیر سایز می دهد
  • شورت بارداری بالای ناف: این دست از لباس زیرها، فاق بلندی دارند و تا بالای ناف می آیند. همچنین کاملا بخش شکم را پوشش می دهند و متناسب با تغییر سایز ، اندازه شان تغییر می کند. بخاطر پوشش دهی کامل بخش باسن و شکم در عین حس راحتی فرم زیبایی هم به مادران باردار می دهند.
نمونه ای از شورت بارداری فاق کوتاه
شورت های بارداری فاق کوتاه؛ لباس زیر راحت مخصوص بانوان باردار که تغیر سایز زیادی ندارند و دنبال راحتی هستند.
  • شورت های بارداری فاق کوتاه : این نوع از شورت های بارداری مناسب مادرانی است که افزایش وزن چندانی ندارند و فقط به دنبال یک لباس زیر راحت و مناسب بانوان حامله هستند. این سبک از شورت ها؛ چون فاق کوتاهی دارند و بخش زیر شکم و یا زیر ناف را پوشش می دهند برای مصرف در فصل تابستان که هوا بسیار گرم است، به مادران باردار پیشنهاد می شود.

مزایای استفاده از شورت بارداری

وقتی در درون خود یک انسان کوچک را اسکان می دهید، راحتی شما در الویت است. شورت های بارداری حالت کشسانی دارند و با استفاده از پنبه و اسپندکس که در مواد آن به کار رفته، شما با افزایش وزن خود در ناحیه شکم دچار فشار و درد نمی شوید.

نمونه ای شورت های حاملگی با کیفیت و راحت
از جمله فواید شورت های حاملگی میتوان به آسایش و راحتی مادر باردار اشاره کرد

شورت های بارداری فاق بلند؛ ناحیه شکم را به خوبی پشتیبانی می کنند؛ به راحتی بعد از زایمان نیز می توان از آنها استفاده کرد و پد بهداشتی را در دوران قاعدگی بر روی آن قرار داد، چرا که استفاده از کاپ قاعدگی در دوران بعد از زایمان توصیه نمی شود. اگر در مورد کاپ قاعدگی، اطلاعات مهمی نیاز دارید به این مقاله مراجعه بفرمایید.

این دسته از شورت های مخصوص حاملگی طرح های زیبا و متنوعی دارند، که با خیال راحت می توانید آن ها را در فروشگاه لباس زیر برند لباس سکرت مشاهده بفرمایید.

نکات بسیار مهم در خرید و انتخاب شورت های حاملگی

  • اولین نکته ای که در زمان خرید این نوع از لباس زیر باید حتما به آن توجه کنید راحتی و آسودگی شما در این لباس است.
  • پارچه این شورت باید حالت کشسانی متناسبی داشته باشد و با افزایش وزن و هورمون ها سایزش تغییر کند.
  • باید تنفس پذیر باشد و هوا به راحتی از زیر لباس جریان پیدا کند.
  • بهترین جنس شورت بارداری نخ (نخ پنبه) است.
  • در آخرین هفته های بارداری بهتر است از شورت های حاملگی با رنگ روشن استفاده کنید؛ چرا که ترشح شما چه خونی و چه ترشح دیگر را زود نشان می دهد. این موضوع نشانه ای واضح از نزدیک بودن به دنیا آمدن فرزند عزیز شما است.

از چه زمان در حاملگی، باید از شورت های بارداری استفاده کرد؟

افراد متفاوت، تجربه های متفاوتی نیز در دوران بارداری دارند. بعضی از مادران باردار، رشد سریع و افزایش وزن بالایی دارند و بعضی دیگر افزایش وزن تدریجی و کمی دارند. پس به طور قطع نمی توان تاریخ مشخصی برای استفاده از شورت بارداری تعیین کرد.

اما عموما 4 از ماهگی که جنین رشد مشخصی داشته و مادر افزایش وزنش سریعش شروع خواهد شد، بهترین زمان استفاده از شورت حاملگی است.

اگر افزایش وزن شکم و باسن شما دیر تر یا زودتر از 4 ماهگی رقم خورد، می توانید متناسب با آن از این نوع لباس زیر استفاده کنید.

بهترین زمان برای استفاده از شورت بارداری
بهترین زمان برای استفاده از شورت های بارداری توسط خانم ها حامله؛ بعد از 4 ماهگی است

در زمان خرید شورت حاملگی، سایز خود را چگونه تشخیص دهم؟

اگر در ماههای اول بارداری هستید و در زمان انتخاب سایز شورت بارداری، دچار تردید شده اید، نگران نباشید چاره کار این است؛لباس زیر را دو الی سه سایز بزرگتر از سایز فعلی خود خریداری کنید، چرا که شما افزایش وزن خواهید داشت.

توجه داشته باشید که آن زمان را نیز باید از این شورت مخصوص استفاده کنید تا نیازتان را رفع کند. اگر در ماه های آخر بارداری هستید، کافی است دور کمر و دور باسن خود را با استفاده از متر گرفته و از طریق جدول راهنمای سایز لباس زیر برند لباس سکرت مطابقت داده و با خیال آسوده خرید بفرمایید. شما می توانید در این مقاله مهمترین خصوصیات سوتین های شیردهی را مطالعه بفرمایید تا بعد از زایمان نیز محصولات مورد نیاز خود را شناخته و مهیا کنید.

شورت بارداری ضد اشعه !! واقعیت یا روشی برای کلاه برداری

شورت بارداری ضد اشعه واقعیت یا فریب!
روش جدید افراد سودجو و کلاه بردار برای فریب مردم به نام شورت بارداری ضد اشعه

امروزه تبلیغات زیادی از رسانه ها در مورد لباس های ضد اشعه می شنویم که یکی از انواع آن شورت بارداری ضد اشعه است. تولیدکنندگان این نوع شورت مدعی هستند که در الیاف این لباس از فلز استفاده شده است که می تواند 90 درصد از امواج الکترومغناطیس رادیویی و ماکرویو را کاهش دهد. پژوهش های فراوانی روی این لباس های ضد اشعه انجام شده است ولی چیزی مبنی بر تایید ادعای تولید کنندگانش بدست نیامده.

پس به شما مادران باردار توصیه می شود فریب تبلیغات دروغین را نخورید و در دوران بارداری از بهترین جنس لباس زیر استفاده کنید و به دنبال شورت بارداری ضد اشعه نباشید چرا که این یک دور باطل است. همه مطالب مهم و لازم در مورد لباس زیر را در این صفحه مشاهده بفرمایید.

خرید عمده شورت بارداری

بسیاری از فروشندگان لباس های زیر به دنبال تولید کنندگانی منصفی هستند که بتوانند شورت های باکیفیت و قیمت منصفانه خریداری کنند. فروشگاه لباس سکرت که سابقه ای چند ساله در فروش و تولید لباس خواب و لباس زیر دارد؛ انتخابی مطمئن برای خرید بهترین مدل های شورت و لباس زیر است که می توانید به صورت عمده و تک فروشی، خریداری فرمایید.

خرید عمده انواع شورت بارداری از فروشگاه لباس سکرت
خرید شورت بارداری به صوت تک و یا عمده فروشی از فروشگاه عمده لباس زیر برند لباس سکرت صورت می گیرد.

این فرشگاه معتبر، علاوه بر داشتن سابقه ای نه ساله در این حوضه، دارای نماد اعتماد و اطمینان ملی نیز می باشد. انواع طرح های متنوع شورت های بارداری را بصورت تک و عمده می توانید از لباس سکرت خریداری کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله دریافتیم که دوران بارداری؛ دوره ای کاملا حساس است که دچار کشیدگی شکم، گشاد شدن مفصل ران، ایجاد حفره ران و افزایش سایز باسن خواهید شد. از این رو، برای داشتن آسودگی و آرامش چه در زمان خواب، پیاده روی و یا فعالیت های روزمره به شورت بارداری نیاز خواهید داشت. در زمان خرید حتما به کیفیت و جنس این نوع شورت حاملگی توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. علاوه بر استفاده از شورت مخصوص بارداری، در این دوران باید از سوتین بارداری نیز استفاده کنید که در مقاله بعدی در مورد آن هم به نکات مهمی اشاره کرده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.