راهنما خرید لباس زیر

چرا باید از لباس زیر استفاده کنیم!؟

چرا باید از لباس زیر استفاده کنیم!؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 10 دقیقه

در فرهنگ لغت عامیانه، به کسی که بدون لباس زیر باشد اصطلاحا کماندویی گفته می شود. بدون لباس زیر راه رفتن و زندگی کردن برای بعضی از افراد ناخوشایند است، در حالی که ممکن است برای برخی افراد لذت بخش بوده و جزئی از زندگی روزمره آنها باشد.

چرا برخی افراد از پوشیدن لباس زیر فراری هستند!!؟

چرا برخی افراد از پوشیدن لباس زیر فراری هستند!!؟
چرا برخی افراد از پوشیدن لباس زیر فراری هستند!!؟

در وهله اول ، زندگی بدون لباس زیر یا کماندو بودن ممکن است احساس آزادی و راحتی زیادی را به شما القا کند که تصور می کردید شاید به دلیل پوشیدن لباس زیر این احساس شما، محدود شده بود. همچنین تصور می کنید با کماندویی بودن، از پارچه های الاستیک و تحریک کننده آزاد می شوید! اما باید بدانید که استفاده نکردن از لباس زیر می تواند عوارض جانبی و منفی به همراه داشته باشد که در این مقاله برای شما شرح داده ایم.

ما می دانیم که بعضی افراد، خطوط برجسته قابل رویت هنگام پوشیدن هر لباسی برایشان خوشایند نیست. همچنین ممکن است به دلیل بیرون زدگی پارچه و مارک های لباس زیر، از استفاده این محصول خودداری کنند. احتمالا شمار محدودی از شما از لباس زیر استفاده نکرده باشید و عوارض جانبی آن را نیز تاکنون به خود ندیده باشید.

تنبلی! یکی دیگر از دلایلی است که بعضی از افراد از پوشیدن لباس زیر خودداری می کنند . متاسفانه این مسئله در تعداد محدودی از افراد وجود دارد که به دلیل تنبلی از زیر پوش استفاده نمی کنند. اما این افراد از عواقب کار خود خبر ندارند.

با این حال ، به دلایلی ، چندین متخصص بهداشت همیشه توصیه کرده اند که از پوشیدن لباس زیر مناسب غافل نشوید، به خصوص از نوع راحت و دارای منافذ استاندارد . بهترین انتخاب برای افرادی که هنگام پوشیدن زیر پوش ها احساس ناراحتی می کنند، لباس زیر پارچه ای نخی و گشاد است.

مسئله اصلی این است که شرایطی را مهیا کنید تا قسمت های خصوصی خود را با زیر پوش های مناسب بپوشانید تا هم اندام های خصوصی شما در معرض گردش هوا قرار گیرند و هم در راحتی و آسودگی باشند، بدون این که از هر گونه التهاب، عفونت مخمر، و یا جوشها رنج برده و یا دچار این مشکلات شوند. کماندو رفتن در هنگامی که لباس آزاد یا شلوارکی راحت بر تن دارید ، می تواند گاهی اوقات عالی باشد.

بدون لباس زیر بودن یا نبودن ! کدام بهتر است!؟!

بدون لباس زیر بودن یا نبودن ! کدام بهتر است!؟!

شاید شما نمی دانید که عوارض جانبی نپوشیدن لباس زیر چیست. برای همین ، هنوز قصد دارید به بدون شورت و سوتین راه رفتن ادامه دهید و زندگی بدون لباس زیر را تجربه کنید ، ابتدا عوارض جانبی زیر را بخوانید. ما امیدواریم که شما درک واضحی از کماندو رفتن یا نرفتن داشته باشید.

پس از خواندن این مقاله می توانید با قاطعیت بیشتری تصمیم بگیرید که استفاده مکرر از لباس زیر را در پیش بگیرید یا بدون زیرپوش بودن را با تمام عواقب آن پذیرا باشید.

استفاده نکردن از لباس زیر چه مشکلاتی را در پی دارد؟؟!

در اینجا 11 معایب اصلی استفاده نکردن از لباس زیر برای شما آورده شده است:

1.مشکلات لباس

لباس زیر

مطمئن باشید نپوشیدن شورت و سوتین برای شما مشکلاتی را در پی دارد. لباس زیر قرار است از بدن شما محافظت کند و لباس شما را نیز دست نخورده و تمیز نگه دارد. به عنوان مثال ، ترشحات واژن در بین هر خانمی طبیعی است و ترشحات به طور طبیعی اسیدی است.

لباسی که می پوشید می تواند به دلیل ترشحات طبیعی بدن کثیف شود و یا قسمتی از آن از بین برود. ممکن است شلوار خود را خیلی دوست داشته باشید و کم شدن عمر شلوار، قلب شما را آزار می دهد. بنابراین اگر می خواهید کیفیت شلوار خود را افزایش دهید ، لباس زیر مناسبی بپوشید که راحت و قابل تنفس باشد.

2. پارچه خشن و شکننده

بافت خشن پارچه لباس

شاید همه هدف اصلی زیرپوش ها را می دانند. شورت و سوتین ، از ناحیه حساس قسمتهای خصوصی شما در برابر پارچه های سفت و خشن محافظت می کند. هنگامی که لباس زیر می پوشید ، از مالیده شدن پوست نواحی حساس شما محافظت می کند ، در حالی که ممکن است لباس زیر پوست شما را مالش دهد و باعث خارش ، زبری و ایجاد پارگی شود.

همچنین ممکن است به دلیل جنس لباس های که پوشیده اید ، این لباس ها در اصطکاک با پوست نواحی خصوصی شما باعث ایجاد حساسیت و ناراحتی در شما شود..

3. لکه های پوست و لباس

لکه های پوست و لباس

هرچه بپوشیم تا زمانی از پارچه های رنگ شده استفاده نکنیم ، مهم نیست. هنگامی که برخی از لباس های رنگ شده را می پوشید ، به عنوان مثال شلوار ، شلوارک و پارچه می تواند پوست شما را مالش دهد و لک کند.

این لکه موقتی است ، اما ممکن است مواد شیمیایی رنگ باعث تحریک پوست و همچنین مناطق تحتانی شما شود. لکه ها می توانند مسائل عظیمی را ایجاد کنند ، به خصوص هنگامی که لباس های شما رنگ روشن هستند و شما در یک روز خاص ، بیرون از خانه هستید.

این همیشه یک تصمیم هوشمندانه است که به دنبال لباس زیر جذب کننده رطوبت باشید ، چرا که این یک مانع محافظ بین لباس و ترشحات واژن شما است که از آن محافظت می کند.

4. افزایش خطر ابتلا به عفونت

افزایش خطر ابتلا به عفونت

رفتن بدون لباس زیر می تواند خطرات زیادی برای سلامتی شما ایجاد کند ، جدا از اینکه احساس ناخوشایندی در شما باشد یا خیر. لایه محافظتی که توسط لباس زیر برای مناطق خصوصی خارجی فراهم می شود ، به شما کمک می کند تا احساس ناراحتی نکنید و دچار پارگی و عفونت نشوید. در مورد عفونت واژن در این مقاله بیشتر بخوانید.

یک منطقه مرطوب در بدن ، بهترین مکان برای رشد باکتری ها است

مناطق مرطوب مانند ناحیه تناسلی انسان به دلیل رطوبت خود مستعد رشد باکتری هستند . یک پارگی ساده در نواحی خصوصی بدن انسان ، احتمال عفونت را افزایش می دهد.

واژینیت ، عفونت مخمر و عفونت مجاری ادراری (UTI) برخی از سطوح عفونت هستند که پس از پوشیدن یک لباس زیر تنفسی ایجاد می شود. برخی ممکن است فکر کنند که بدون لباس زیر بودن (کماندویی راه رفتن) ، می تواند بهترین گزینه برای جلوگیری از همه این مشکلات عفونت باشد.

پارچه های پلی استر ، الاستان ، پارچه های نایلونی که در شلوار یا شلوارک استرچ شما دیده می شود ، همگی از پایه ذغال سنگ و نفت هستند که فاقد کیفیت تنفسی پارچه هستند. این پارچه ها می تواند محل تولید رطوبت باشد که در نتیجه ، باکتری ها را به رشد در آن محل دعوت می کند.

5. FOLLICULITIS

FOLLICULITIS

هنگامی که نسبت به قسمت های خصوصی خود بی احتیاط می شوید و از محافظت ناحیه واژن خود جلوگیری نمی کنید ، یک مشکل پوستی به نام فولیکولیت (FOLLICULITIS) ایجاد می شود که باعث التهاب فولیکول مو می شود. سایش و سوزش به خاطر لباس تنگ می توانید شرایط بدتری را فراهم کند اگر تازه موهای ناحیه شرمگاهی خود را تراشیده باشید.

6. عدم حمایت

شما برای محافظت و پشتیبانی از سینه های خود نیاز به یک سینه بند مناسب و با کیفیت دارید . پوشیدن لباس زیرهای مناسب، بدن شما را خوش فرم تر نشان می دهد و احساس شما را بسیار بهتر کرده و همچنین اعتماد به نفس شما را نیز افزایش می دهد. به دنبال یک لباس زیر مناسب ، تنفس پذیر و راحت بروید تا اعتماد به نفس خود را به شما بازگرداند.

7. جلوه بد

تصور کنید بدون لباس زیر در حال راه رفتن در بیرون هستید. در چنین حالی زیب شما خراب شده یا باز مانده است . هیچ چیز بدتر از این نیست که اندام های خصوصی شما اینچنین در معرض دید عمومی قرار بگیرد.

8. میکرو بریدگی در نواحی واژن

وقتی پارچه لباس شما به طور مداوم با پوست واژن شما سایده می شود ، میکرو بریدگی در نواحی واژن (Micro-incisions in the vaginal area) ایجاد می شود که به آن شکاف واژن می گویند. اگر مرتباً هنگام تمرین ، کار در دفتر یا خارج از منزل بدون لباس زیر بروید می توانید به پوست و قسمت اندام های جنسی آسیب جدی وارد کنید. زیرا پوست قسمت خصوصی شما بسیار حساس تلقی می شود و می توانید به پوست و قسمت اندام های جنسی آسیب جدی وارد کنید.

شکافها و برشهای ریز در پوست لطیف اندام خصوصی، دردناک است و باید از آن محافظت شود. در عوض می توانید با برخی از مشکلات ناراحت کننده مانند خارش ، درد ، ناراحتی و احساس سوزش روبرو شوید که بدترین کابوس همه است.

9. عدم محافظت در طول دوره ها

فرقی نمی کند که از نوار بهداشتی ، تامپون یا لیوان قاعدگی استفاده می کنید ، ما خانم ها ، هرگز نمی دانیم که در طول دوره قاعدگی کی خونریزی خواهیم داشت و چقدر خونریزی شدید خواهد بود ، به خصوص کسانی که به طور ناگهانی پریود می شوند.

برای محافظت بیشتر از لکه خونی که می تواند به لباس شما منتقل شود ، لباس زیر نقش اساسی دارد. لکه های ناشی از جریان شدید می تواند لباس های شما را خراب کند ، به ویژه هنگامی که بیرون هستید.

10. بوی نامطبوع

بوی نامطبوع

ترشحات یا مایع واژن به طور طبیعی ترشح می شود و می تواند بر روی شلوار جذاب شما لکه ایجاد کرده و بوی نامطبوع ساطع کند.

اگر به نوعی اختلال مبتلا هستید ، میزان بو از بدن شما بدتر می شود و نشان دهنده زمان تغییر لباس است. اگر لباس زیرتان را نپوشیده اید و بوی نامطبوع می گیرید ، تعجب نکنید زیرا این امر به دلیل تصمیم شما برای کماندو راه رفتن است!

11. بیشتر لباس هایتان را می شویید!

بیشتر لباس هایتان را می شویید!

هرچه بیشتر بدون لباس زیر باشید ، باید لباس های خود را بیشتر بشویید. ممکن است سه بار در روز یا حتی بیشتر باشد. کماندو رفتن می تواند با استفاده از آب فراوان و همچنین تجزیه پارچه گرانقیمت ، میزان کار با لباسشویی شما را افزایش دهد. صادقانه بگویم ، بسیاری از ما شلوار جین را به طور منظم یا سه بار در روز نمی شویم ، با این حال ، پوشیدن لباس زیر شما را مجبور به شستن مکرر آنها نمی کند.

اکنون شما می توانید باتوجه به مسایل و واقعیت های گفته شده در بالای این مطلب تصمیم بگیرید که کدام روش را انتخاب کنید!. بدون زیرپوش بودن برای شما عواقبی در پی دارد که همه آن ها را بیان کردیم اما شما همیشه حق انتخاب دارید. لطفا در قسمت کامنت نظرات و تجربیات مفید خود را بیان کنید . ما به بهترین نظرات شما هدایای نفیس شامل کد تخفیف صد در صدی اهدا خواهیم کرد. به امید فردایی بهتر و آگاه تر برای همه عزیزان.

همچنین شما را به مطالعه مهمترین مطالبی که باید در مورد لباس زیر بدانید و مسائل مهمی که در باره لباس خواب لازم است بدانید دعوت می کنیم. در این سری مقالات اطلاعات مهمی که قطعا مورد نیاز شما خواهد بود قرار داده شده است.

2 دیدگاه در “چرا باید از لباس زیر استفاده کنیم!؟

  1. هدیکا گفت:

    من اصلا نمیتونم تصورشم کنم که بدون لباس زیر باشم! جدا از عادت کردنم خوب ادم به صورت طبیعی ترشحاتی داره که بهتره با شورت اونها رو کنترل کنه

  2. dr.karimi گفت:

    ما زن ها نمیتونم بدون لباس زیر باشیم. ترشحات طبیعی واژن ممکنه لباس های دیگمون رو آلوده کنه و کثیفیش یک طرف ، بهداشت خودمونم هم هست که اگر رعایت نکنیم دچار عفونت های واژن میشیم. حتما از شورت استفاده کنید و ترجیحا هر 12 ساعت یک بار اون ها رو تعویض کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.