راهنما خرید لباس خواب

خرید و تولید لباس خواب ارزان یا باکیفیت؟

کیفیت لباس خواب های لباس سکرت

مشتریان عزیز، تمامی اجناس و محصولات و ویدیوها و عکس های محصولات موجود در برند لباس سکرت ،تهیه شده از پارچه ساتن ابریشم درجه یک است وزمانی که محصول به دست شما رسید، متوجه صداقت، نرمی و لطافتو بافت ظریف و در کل کیفیت درجه یک پارچه استفاده شده برای تولید محصولات این برند ، خواهید شد.

چرا در تولید لباس خواب از ساتن ابریشم استفاده میکنیم؟

ما برای تولید لباس خواب های برند لباس سکرت از ساتن ابریشم استفاده می کنیم. به این دلیل که پارچه ساتن ابریشم بسیار نرم و لطیف است. براق بودن و حالت ریزش(لختی) این پارچه لوکس باعث زیبایی و جلوه خاص بیشتر محصولات میشود .

لباس باید بسیار نرم و لطیف و دلپذیر باشد

ساتن ابریشم استفاده شده بخاطر سبک بودن حس راحتی زیادی را به انسان القا میکند . لباس خواب همانطور که از اسمش مشخص است باید از نرم ترین و لطیف ترین جنس پارچه تولید شده باشد و خوابی آرام و دلپذیر را برای انسان به ارمغان بیاورد.

حس آرامش و راحتی! یا خشکی و خشن بودن پارچه!؟

پشت پارچه ساتن ابریشم هم حالت نرم و لطیفی دارد. این مساله برای ما بسیار مهم است. مشتری با خرید لباس خواب باکیفیت انتظار محصول عالی و درجه یک را دارد. پشت پارچه های ساتن درجه سه و حالت خشک و خشنی دارد. این مساله برای خیلی از مشتریان آزاردهنده است.

ساتن ابریشم روی پوست حساسیت و خارش ایجاد نمیکند

در تولید ساتن ابریشم درجه یک برعکس مدل های بی کیفیت ساتن، از تار و پود نخی استفاده شده است. نرمی و لطافت این پارچه هم از مواد اولیه آن نشات می گیرد. قیمت پایین سایر ساتن های موجود در بازار ایران هم به همین دلیل است. استفاده از مواد پلاستیکی ارزان به جای نخ ابریمشی ، باعث قیمت پایین پارچه خواهد شد.

اما این کار باعث ایجاد حساست و خارش به دلیل استفاده از مواد اولیه پلاستیکی پارچه در سطح پوست خواهد شد. به همین دلیل در برند لباس سکرت از پارچه ساتن ابریشم استفاده میکنیم.

استفاده از پارچه لوکس و باکیفیت یا ارزان و بی کیفیت! کدام بهتر است!؟

ساتن ابریشم اولین انتخاب افراد بروز و شیک پسند است. حالت براق بودن این مدل پارچه کاملا متمایز از سایر پارچه هاست. تنها با یک نگاه، به عیار و اصالت و دوخت لباس میتوان پی برد. این در مورد لباس های تولید شده با ساتن ابریشم کاملا صادق است. موردی که پارچه هایی با درجه کیفیت پایین تر را از این پارچه لوکس جدا میکند.

ساتن ابریشم بهترین پارچه برای تولید لباس خواب
ساتن ابریشم بهترین پارچه برای تولید لباس خواب

تمام افتخار و ثروت یک برند، رضایت و اعتماد مشتریان است

تمام برند های مطرح و بزرگ دنیا ماننده victoria secret و Calvin Klein برای تولید لباس خواب های خود از ساتن ابریشم درجه یک استفاده میکنند. برند لباس سکرت هم از این قاعده جدا نیست. برای ما بسیار مهم است که وقتی اسم برند ما را میشنوید، اولین مطلبی که به فکر شما می آید، کیفیت بالای محصولات باشد. به همین خاطر به هیچ عنوان حاضر نیستیم که برند لباس سکرت را در نظر مشتریان عزیز خدشه دار کنیم.

چراکه نام برند لباس سکرت، نتیجه تلاش چندین ساله تیمی بزرگ و قوی بوده است و بزرگترین افتخار و ثروت و دارای ما رضایت شما عزیزان است.

چرا برخلاف بسیاری از تولید کنندگان، از ساتن کش یا ساتن فرانسه در تولید لباس خواب استفاده نمی کینم؟!

ساتن کش و ساتن فرانسه، به خاطر وجود الیاف پلاستیکی در تولید خود، دارای ضخامت بیشتر از ساتن ابریشم است.

این پارچه دارای وزن بیشتر، براق بودن کمتر، جنس خشک تر و خشن تر، حالت کش سانی کمتر است.

وزن بیشتر لباس خواب:

در تولید لباس خواب، وزن پارچه بسیار مهم است. این لباس، برای راحتی بیشتر باید وزن کمتری داشته باشد به گونه ای که وجود آن روی بدن حس نشود. ساتن های درجه دو و سه بخاطر مواد اولیه ارزان، سنگین هستند و این ماهیت لباس خواب را به چالش میکشد.

براق بودن کمتر و جلوه کمتر:

همه افرا به راحتی میتوانند با یکبار دیدن لباس متوجه اصالت و کیفیت آن شوند. در مورد ساتن این امر کاملا صادق است. کیفییت ساتن ابریشم را با یک نگاه میتوان فهمید. کافیست به براق بودن و درخشش طبیعی و کیفیت دیداری جنس پارچه توجه کنید. ساتن فرانسه و ساتن کش براقیت کمتری دارند و از کیفیت پایین تری برخورداند و این کاملا مشهود است.

خرید شیکترین مدل های لباس خواب زنانه

جنس خشک و خشن تر پارچه لباس راحتی:

انواع ساتن فرانسه، بخاطر مواد اولیه ارزان تر ، جنس خشک ترو خشن تری دارند و از نرمی و لطافت بسیار کمتری برخوردارند. با یک بار لمس میتوانید این موضوع را تست کنید. خشکی پارچه میتواند حساسیت پوستی ایجاد کند و باعث خارش های نامتعارف در پوست شود.

حالت کشسانی کمتر:

همانطور که میدانید درتولید ساتن کش و ساتن فرانسه از مواد اولیه پلاستیکی بهره میگیرند که باعث کشسانی کمتر پارچه میشود. این مساله در دوخت لباس بسیار تاثیر گذار است . کافیست به دقت به ویدیو های تهیه شده از لباس های تولید شده با ساتن کش یا ساتن فرانسه نگاه کنید. جای دوخت در لباس کاملا مشهود و حالت ولشدگی و پارگی دارد. به همین دلیل بسیاری از فروشندگان و تولید ککندگان لباس خواب درجه دو و سه از گذاشتن و تهیه فیلم از محصولات خودداری میکنند.

ست لباس خواب زنانه ویکتوریا444 - تاپ و شلوارک زنانه - پیرهن و شلوار زنانه - اسکرانجی و کیسه هدیه زنانه
ست لباس خواب زنانه ویکتوریا444 – تاپ و شلوارک زنانه – پیرهن و شلوار زنانه – اسکرانجی و کیسه هدیه زنانه

ریزش و یا لختی کمتر:

ساتن های درجه سه مانند فرانسه و ساتن کش از ریزش یا همان لختی کمتری برخوردارند. بخاطر مواد اولیه ارزان اما سنگین تر، پارچه دارای وزن بیشتری بوده و حالت لَختی و ریزش خود را ازدست میدهد. به همین دلیل حس سنگینی را به انسان منتقل میکند.

خرید شیک ترین مدل های لباس خواب مردانه

لباس خواب را میتوان هم با ساتن ابریشم و هم با ساتن کش یا همان ساتن فرانسه تولید کرد

فرق بین ساتن کش و ساتن فرانسه با ساتن ابریشم چیست!؟

ساتن ابریشم بسیار نرم و لطیف و سبک و براق است . به خاطر مواد اولیه طبیعی بر روی پوست حساسیت ایجاد نکرده . حالت کشسانی کمی دارد، که این خود مانع از باز شدن درزهای لباس شده و محصول شما با دوخت تمیز و درجه یک بدست شما خواهد رسید.

بخاطر جنس پارچه ساتن ابریشم، دوخت روی آن به تمیزی و کیفیت بالا انجام شده و ظاهر زیبای الگوی خود را حفظ میکند.

ساتن کش که در ایران به ساتن فرانسه هم معروف شده و در بازار ایران به وفور یافت میشود. قیمت این مدل پارچه از ساتن ابریشم پایین تر بوده و کیفیت پایینی دارد. براقیت آن بسیار کمتر از ساتن ابریشم است و در زمان دوخت بخاطر تارو پود خشک خود، زیبای و جلوه ساتن ابریشم را ندارد.

عمر لباس های تولید شده با ساتن فرانسه (ساتن کش) پایین است و ضخامت آن، نسبت به نوع ساتن ابریشم سنگین تر و ضخیم تر است.

برای یادگیری روش های شستوشو و اتو زدن و خشک کردن لباس های ساتن ابریشم خود به این مقاله مراجعه بفرمایید.

همچنین میتوانید معنی علایم شستوشوی روی لباس به را در اینجا مطالعه بفرمایید.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه در “خرید و تولید لباس خواب ارزان یا باکیفیت؟

 1. تناز گفت:

  ممنونم بابت کیفیت کارتون. من قبلا لباس خواب از اینستاگرام می خریدم و فکر میکردم جنسشون خوبه چون انواع ساتن رو نمی شناختم. اما بعد از خرید از شما و مقایسه با اون ها متوجه فرق ساتن ابریشم و ساتن کش شدم که به همین قیمت محصولات شما و بیشتر بهم می فروختن. اگر فیلمی هم برای آموزش نحوه تشخیص ساتن ابریشم از ساتن کش و فرانسه تولید کنید تا ما هم بتونیم تشخیص بدیم و دیگه کلاه سرمون نره ممنون میشم

  1. lebassecret گفت:

   تناز عزیز ، ما فکر می کنیم بهترین تبلیغ، ارایه محصول با کیفیت و قیمت مناسب است. بزرگ ترین ثروت ماهم مشتریان راضی ما هستند که هم دوباره از ما خرید کردند و هم لطف کرده و برند لباس سکرت را به عزیزان خود معرفی کرده اند. برای تهیه فیلم نحوه تشخیص ساتن ابریشم از ساتن کش و ساتن فرانسه هم با تیم تولید محتوا مطرح می کنیم تا در اولین فرصت این ویدیو تهیه و تولید شود .

 2. مبینا گفت:

  واقعا انگلیسی ها راست میگن که ما انقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون و بدون کیفیت بخریم!
  من تو ایسنتا از یه پیج که 30 کا فالور داشت و فکر می کردم مطمئن هست لباس خواب گرفتم قیمتاش کمتر از همه بود تازه بعد از یک ماه برای فرستادن ولی لباس خوابه هم لکه داشت و هم ساتن کش بود! تازه خیلی هم بی ادبانه جوابگو بودن ! بعد از 2 بار شستن هم وا رفت انگار پلاستیک بود پارچش!!!!
  همون پول رو یکم روش گذاشتم از شما لباس خواب خریدم الان 6 ماه استفاده می کنم و میشورم هیچیش نشد و رنگو کیفیتش تغیر نکرد. راست میگن هیچ ارزونی بی حکمت نیست . از شمام ممنونم بابت کیفیت کارهاتون امیدوارم خدا به شما برکت بده

  1. lebassecret گفت:

   مبینا عزیز، از لطف و سپاس شما بسیار ممنونیم . ما ارایه بهترین مدل لباس خواب ها با بالاترین کیفیت را وظیفه خود میدانیم و بر این باور هستیم که رضایت شما از خرید بهترین و با ارزش ترین دارایی برای لباس سکرت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.